4 روش کاربردی برای آموزش توسعه فردی

بی شک همه‌ی ما آدم‌ها دلمان می خواهد هر روز بهتر شویم و برای توسعه فردی خودمان راه های تازه را انتخاب کنیم! در واقع یکی از مهمترین و در عین حال اصلی ترین هدف هر انسانی رشد و سازندگی است، اینکه بتوانیم هر روز نسبت به روز قبل بهتر شویم و احساس خوبی نسبت به خودمان داشته باشیم معرکه است! جالب است بدانید: حفره بی نهایت طلبی در انسان باعث شده تا در هیچ نقطه ای احساس کامل بودن و توقف نکند و همیشه به دنبال راهی برای بهتر شدن باشد. به همین دلیل هم هست که این روزها شاهد افراد موفقی هستیم که برای توسعه فردی خود از الگوهای منحصر به فردی بهره می گیرند و در نتیجه به کامیابی های بزرگ و موفقیت های چشمگیر می رسند. اگر شما هم می خواهید برای رشد و توسعه فردی خود گام بردارید با ما همراه باشید، ما قصد داریم در این مطلب در رابطه با توسعه فردی و آموزش توسعه فردی 4 تکنیک مهم و مفید را برای شما مخاطبان عزیز و محترم ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

C:\Users\zh.garoon.m\Desktop\5-Ways-to-Set-a-New-Company-Up-for-Success.jpg

چگونه به رشد و توسعه فردی برسیم؟

توسعه فردی به این معناست که با کشف استعدادهایمان برای رسیدن به موفقیت و رشد فردی بکوشیم و راهی را انتخاب کنیم که بتوانیم بهتر شدنمان را لمس کنیم! این رشد و توسعه فردی می تواند در زمینه بهبود کسب و کار و در کل رشد و سازندگی خودمان باشد. به همین منظور در ادامه به 4 روش کاربردی که می تواند به شما در توسعه فردی و شناخت خودتان کمک کند می پردازیم.

هر روز یک مهارت جدید بیاموزید!

یادگیری مهارت ها کمک می کند بتوانیم در هر مسئله ای یک راه حل درست ارائه دهیم. زمانیکه می خواهیم کسب و کاری را شروع کنیم، قطعا داشتن اطلاعات کافی در آن زمینه می تواند به دردمان بخورد و خودمان نسبت به همه امور آگاهی داشته باشیم. این روزها کسب و کارهای جدید به هیچ عنوان پایدار نیستند چرا که مدیران آنها اطلاعات کافی در زمینه کسب و کارشان ندارند و صرفا به واسطه پول توانستند برای خود کسب و کاری را راه اندازی کنند. یادتان باشد رشد و پیشرفت یک سازمان به دانش و اطلاعات شما نیاز دارد تا بتواند با در دست داشتن داده های مثمر ثمر به پیشرفت های بزرگ برسد. در دوره های آموزشی شرکت کنید و هر آنچه لازم است را بیاموزید.

کتاب بخوانید!

مطالعه کردن یکی از راههای عالی برای افزایش دانش و خرد است. زمانیکه کتاب های بیشتری می خوانیم اطلاعات و دانش بیشتری برای خودمان ذخیره می کنیم که می تواند به خردمان بیافزاید. کتاب های زیادی برای توسعه فردی وجود دارند که می توانید از آنها شروع کنید. چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟” یکی از کتاب های ساده و خلاقانه ای است که برای شروع عالیست.

فعالیت های جدید انجام دهید!

کمی بیشتر به خودتان فکر کنید و ببینید آیا فعالیت های جدیدی وجود دارد که نسبت به انجام آنها اشتیاق داشته باشید. لازم است بدانید: انجام فعالیت های جدید می تواند روی جنبه های فیزیکی و احساسی شما تاثیر مثبتی بگذارد و باعث رشد و توسعه آنها شود.

ترس هایتان را متوقف کنید!

تا زمانیکه ترس هایتان شما را حصار کرده اند نمی توانید برای توسعه فردی و آموزش توسعه فردی خود گامی بردارید! می توانید از روش نوشتن ترس هایتان استفاده کنید و یک لیستی از ترس ها و نگرانی هایتان فراهم کنید، با این روش می توانید ترس هایتان را شناسایی کنید و به رشد و توسعه فردی خودتان کمک کنید. ترس ها کمک می کنند تا بتوانیم با شناسایی آنها خودمان را به رشد خوبی برسانیم و از آنها برای رشد و سازندگی استفاده کنیم.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.