نکات و فنون مختلفی وجود دارد؛ که به واسطه پوشیدن لباس های مناسب، جلوه دادن استایل لاغر را امکان پذیر می کند. همانطور که همه ما تلاش می‌کنیم که از آخرین رژیمهای غذایی و ورزشی پیروی کنیم تا به وزن ایده آل خود دست یابیم؛ می توانیم با لباس پوشیدن طبق یک استایل لاغر متناسب، ظاهر خود را تکمیل کنیم. و این کاملا خوب به نظر می رسد! برای اینکه بهترین پوشش را داشته باشیم، باید یک تعادل مناسب دست یابیم. تنظیم کردن یک استایل لاغر کار سختی نیست. و با توجه به نکات لازم موجود در آن ممکن می شود.

بنابراین، چه شما یک خانم زیبا، با اندامی با سایز متوسط، یا یک دختر با شانههای پهن، یا ریز نقش، هستید؛ چند ایده ساده وجود دارد که کمک می‌کند یاد بگیرید چطور لاغر به نظر برسید و جذاب‌ ترین ویژگیهای خود را بدانید.

5c12b7f3a9054809970046d2-750-562.jpg

.

برای داشتن یک استایل لاغر مناسب اندازه دور کمرتان را در نظر بگیرید.

اگر می‌خواهید بدانید چطور برای استایل لاغر لباس بپوشید، یافتن راه‌ هایی برای تعریف اندازه دور کمر تان بسیار مهم است. این کار به ایجاد این تصور که دور کمرتان فرم یک ساعت شنی را دارد؛ کمک خواهد نمود. برای دکمه هایی که به سمت بالا یا پایین متمایل شده‌اند، پیراهن‌های گشاد، شلوار گشاد، با یک کمربند کوچک، و سپس محکم کردن آن دور کمر را مد نظر قرار دهید.

برای داشتن استایل لاغر، لباس هایی با اندازه درست انتخاب کنید.

برخلاف باور عمومی، پوشیدن لباس‌هایی که اندازه بزرگ یا خیلی کوچک دارند؛ در ظاهر استایل لاغر شما تاثیری ندارند. به عبارت دیگر آنها شما را لاغرتر نشان نمی دهند. این نوع لباس پوشیدن به احتمال زیاد باعث می‌شود؛ که بزرگ‌تر از چیزی که واقعا هستید به نظر برسید. و تعیین اندازه آن‌ها باعث جلب توجه بیشتر به بخش هایی از بدنتان که فربه تر است، خواهد شد. بنابراین همیشه لباس‌هایی را انتخاب کنید که متناسب با اندازه بدنتان باشند.

برای داشتن استایل لاغر لباس زیر مناسب بپوشید.

هنگامی که برای پیدا کردن لباس‌هایی که استایل لاغر شما را حفظ می کنند، در جستجو هستید؛ یافتن لباس زیر مناسب هم به همان اندازه مهم است. لباس های زیر کوتاه باعث توپر نشان داده شدن‌تان می شوند. بهتر است تا در پوشیدن لباس های کوتاه تر تجدید نظر کرده و مناسبترین آنها را برای استایل لاغر خود در نظر بگیرید.

برای داشتن استایل لاغر از پوشیدن کفش های گرد اجتناب کنید.

ممکن است پوشیدن کفش های گرد جذاب باشد، اما پوشیدن این مدل فقط باعث می‌شوند پاهایتان کوتاه و کوچک به نظر برسند. پس بیشتر به سراغ کفش‌های پنجه دار بروید. چون به تصور داشتن پاهای بلند تر کمک می‌کنند. و این نکته در نهایت در داشتن استایل لاغر شما را یاری خواهد کرد.

Teahoo-Classic-Patent-Leather-Oxford-Shoes-for-Women-2018-Lace-up-Women-Flats-Rounded-Toe-Solid.jpg_640x640.jpg

سعی کنید شلوار جین پوستی بپوشید.

با اطمینان از اینکه شلوار جین شما تا اندازه قوزک پایتان است (یا کمی طولانی‌تر) با جفت کردن آن‌ها با یک مدل کفش‌ پاشنه‌بلند نوک‌تیز، پاهایتان را لاغر تر و قدتان را بلندتر جلوه دهید. می توانید عکس های مربوط به این مدل را داخل اینترنت مشاهده کنید. در استایل لاغر شما باید هر لباس تداعی کننده احساس کشیدگی و بلندتر به نظر رسیدن باشد.

از گن های لاغری استفاده بیشتری داشته باشید.

اگر می‌خواهید بدانید چطور باید لباس انتخاب کنید؛ تا لاغرتر به نظر برسید، گن لاغری بهترین انتخاب برایتان محسوب می شود. بسیاری از زنان این گن ها را برای مناسبت‌های ویژه تهیه می‌ کنند. اما هیچ دلیلی وجود ندارد که این کار به یک هدف روزمره تبدیل شود.

این نوع گن ها در استایل لاغر شما بیشتر از لباس‌های معمولی حمایت‌تان می کنند. این گن ها کمک می کند تا عیوب ظاهری بخش های شکم و پهلویتان از بین رفته، و ظاهر بسیار باریک تری را برای شما به ارمغان می آورد. پس سعی کنید حتما یکی دو مورد آنها را برای پوشیدن لباس های مختلف در نظر داشته باشید. گن ها که در کسب ظاهر جذاب و متعادل شما را یاری می کنند.

سعی کنید در استایل لاغر خود یک نوع رنگ استفاده نمایید.

هنگامی که به واسطه ی ۲ رنگ خاص لباس می‌پوشید، چشم به طور طبیعی به منطقه‌ای کشیده می‌شود؛ که آن دو به هم می‌رسند. که معمولا دور کمر را شامل می شود. این موضوع می‌تواند بسیار خوب باشد؛ اگر اندازه دور کمرتان مثل ساعت شنی باشد. اما اگر می‌خواهید که یک قالب مستطیلی داشته باشید، لباس پوشیدن با یک رنگ معمولی این فرم را از بین برده و یک ظاهر باریک تر را در استایل لاغر، برایتان به ارمغان می آورد.

از یک مانتو یا پالتو کاملا بلند استفاده کنید.

در مجموع لباس های گشاد به داشتن ظاهر لاغر کمک می کنند. پوشیدن این دست لباس ها در فصول خنک سال مناسب به نظر می رسد. سعی کنید با شلوار جین باریک و کفش های نوک تیز یک پالتو یا مانتوی بسیار بلند انتخاب کنید. و دکمه های آن را باز بگذارید.

71NfeHo741L._UX466_.jpg

از پوشیدن دامن و لباس‌ های چین دار اجتناب کنید.

در حالی که چین‌های لباس ممکن است جذاب و زنانه باشد، اما باعث حجیم به نظر رسیدن اندامتان می شوند. روش هایی وجود دارند که می‌توانید برای کمک به اجتناب از این حالت انجام دهید. اما بسیاری از این تکنیک‌ها پتانسیل آن را دارند که کمر تان را درشت تر به نظر برساند. پس اگر به دنبال داشتن یک استایل لاغر هستید؛ توصیه بر این است که به طور کامل از پوشیدن لباس های چین دار اجتناب کنید.

از پوشیدن لباس و شلوار های جین روشن خودداری کنید.

لباس‌ها و شلوار های جین با رنگ روشن دارای پتانسیل حجیم نشان دادن پاهای شما هستند. بنابراین اگر ران بزرگی داشته باشید، همیشه رنگ‌های تیره‌تر را انتخاب کنید؛ چون ظاهر و استایل لاغر شما را حفظ خواهند کرد. همچنین پوشیدن لباس های جین پررنگ تر ظاهر زیبا تری به شما می بخشند؛ و ترکیب آنها با دیگر لباس ها راحت‌تر خواهد بود.

اکسسوری استایل لاغر خود را عاقلانه انتخاب کنید.

آخرین نکته این است که اکسسوری استایل لاغر خود را درست انتخاب کنید. گوشواره، کمربند، و دست‌بند می‌تواند چشم را به سمت خود جذب کند. به عنوان مثال، گردنبند و گوشواره بزرگ توجه مخاطب را از بخش بالایی بدن دور کرده؛ و به سمت صورت جلب می کنند.

این حقیقت در مورد دستبند نیز صادق است و توجه به ظاهر کلی بدن را کاهش می دهد. فقط مطمئن باشید که از کمربندهای ضخیم استفاده نکنید. چون آن‌ها می‌توانند بالاتنه تان را به نصف کاهش داده؛ و تاثیر متضادی داشته باشند.

منبع:

https://www.merakilane.com/how-to-dress-to-look-thinner-23-slimming-fashion-tips-that-work/

.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.