بسیاری از خانم ها دوست دارند در استایل روزانه خود ( بخصوص برای استایل روزانه فصل پاییز ) از مدل های بستن شال یا روسری استفاده کنند. انجام این کار در یک استایل روزانه چندان دشوار نیست. اما به خلاقیت نیاز دارد. بسیاری از شال ها یا روسری های داخل کمد می توانند، در تکمیل استایل روزانه استفاده شوند. تنها باید روش استفاده از آنها را به درستی آموخت.

در استایل روزانه یا عادی آویزان بودن روسری، برای هیچ‌کس جذاب به نظر نمی رسد! پیدا کردن مدل های مختلف، زمان مناسبی برای یافتن سبک‌ های مختلف روسری، یا رنگهای مختلف و الگوهای متفاوت از قبل است! به خصوص زمانی که قصد داریم حتی برای تکمیل استایل روزانه خود، به سراغ خرید شال و روسری برویم. این نوع ست کردن را می توان برای مناسبت ها و مکان های مختلفی که قصد دارید به آن بروید، تنظیم کرد. پس استفاده از شال و روسری می تواند به طور روزمره باشد. و نیاز نیست تا آن را برای مناسبت خاصی انتخاب کرد. برای شناخت بهتر این روش های ساده، با این مطلب همراه باشید.

استفاده از شال پهن در استایل روزانه

شاید این مدل اغلب کمی پیچیده و گیج‌کننده برای پوشیدن محسوب شود. با این حال، هنگامی که بر روی آن تسلط پیدا می‌کنید، می توانید مدل های دیگر را برای بستن انتخاب کنید. راه‌های بسیار زیادی وجود دارند که شما می‌توانید یک روسری را بر اساس استایل روزانه خود، که آن را زیباترین سبک موجود می دانید ببندید. اگر یک شال پهن در کمد خود دارید؛ بهتر است از آن استفاده کنید. مهم نیست که پهنای آن به چه اندازه باشد. می توان آن را به سادگی با مدل های متنوع دور گردن قرار داد.

0Y6A7516.jpg

استایل روزانه با شال

بستن به حالت سگک کمربند یا قلاب کردن درون یکدیگر می تواند انتخاب مناسبی باشد. این مدل بسیار طرفدار دارد. و می تواند در عین سادگی بسیار زیبا و پیچ در پیچ باشد. راه دوم با پیچاندن شال دور گردن و دو طرفه آویزان کردن آن است. این سادهترین و راحتترین راه برای استایل روزانه با شال، محسوب می شود! انتخاب این روش، می تواند انتخاب لباس های ساده ی دیگری باشد، که رنگ بندی لباس در استایل روزانه شما  را  تکمیل می کنند.

شال پهن را در استایل روزانه خود به حالت بی نهایت ببندید.

شما می توانید یک شال پهن و ساده ی پارچه ای را، به حالت بی نهایت اطراف گردن خود نگه دارید! تمام آنچه که از موقعیت اصلی باقی میماند، باید دور یکدیگر جمع شوند. حتی انتهای شال نیز باید در زیر این مسیر قرار بگیرد. تا به نوعی ابتدا و انتهای آن مشخص نباشد.

سپس چین دادن این مدل می تواند، زیبایی دو چندانی را به آن هدیه دهد. بهتر است برای استفاده از این مدل شال پهن خود را درست انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که جمع کردن بیش از حد شال در اطراف گردن نمی تواند زیاد جالب بنظر برسد. پس بهتر است در راحت ترین شیوه از آن استفاده کنید. برای پیدا کردن بهترین روش بستن، می توانید از تصویر زیر کمک بگیرید.

59593abda842af483bf824864dae5305.jpg

بستن شال در استایل روزانه

.

برای استفاده از این دو روش بستن شال در استایل روزانه خود، با یک موقعیت کلاسیک شروع می‌کنید؛ که در آن یک حلقه دور گردن خود با دو طرف شل شده در اطراف دارید. سپس هر یک از آن‌ها را بردارید و از میان حلقه‌ای که دور گردنتان است عبور دهید. کار تمام است. سعی کنید یک حالت کشش فانتزی برای آن ایجاد کنید، تا در صورت نیاز شل یا سفت کردن شال چندان دشوار نباشد.

بستن روسری در استایل روزانه به شکل مربعی

بستن روسری به شکل مربع می‌تواند یک مدل فریبنده دیگر در استایل روزانه تان باشد. بنابراین از رنگ و ظاهر آن مطمئن شوید. زمانی که یک روسری را به شکل مربع باز می‌کنید؛ مدل های متنوعی به ذهن خطور می کند، که می توان از آن برای بستن استفاده کرد. بهتر است برای امتحان این روش در استایل روزانه خود از یک روسری ساتن استفاده کنید.

با پیش انداختن مربع بزرگ روسری و تا کردن آن به طور مورب از یک طرف به طرف دیگر (یک مثلث بسازید ) آن را دور گردن خود حلقه می کنید. سپس دو طرف روسری می تواند به راحتی آویزان شود. شاید انتخاب این مدل هرگز شبیه به تنظیم یک روسری به عنوان یک شال گردن نباشد. و این مسئله بهترین انتخاب در استایل روزانه محسوب می شود.

بستن روسری به شکل مربعی با گره زدن دو طرف

روش بعدی این است که دو طرف آویزان آن را زیر روسری مخفی کنید. روش انجام این کار مثل بستن روسری به شکل قبل است. فقط با این تفاوت که باید دو طرف آن را مجددا در زیر روسری به هم متصل کنید. روش سوم دیگری که در استایل روزانه خود می توانید از آن بهره ببرید؛ پیگیری حالت اولیه با این تفاوت است که می توانید دو طرف آویزان روسری را، روی حالت مثلثی ایجاد شده بر روی سینه خود به شکل پاپیون یا غیره گره بزنید. بع نوعی می توان گفت که، این مدل تقریبا برعکس کاری است که در در روش قبل انجام می دهید.

0Y6A7595.jpg

بستن مربعی روسری در استایل روزانه

بستن روسری به شکل پیچیده در استایل روزانه

پیچیدن دو سر روسری یا شال در یکدیگر ایده بعدی است؛ که می توانید در استایل روزانه از آن استفاده کنید. هیچ ایده‌ای وجود ندارد که نتوانید به کمک یک شال بزرگ آن را انجام دهید. برای انجام این کار، روسری را به صورت عمودی نگه دارید و هر دو طرف را به هم نزدیک کنید. حالا آن را دور گردن خود پیچیده، و از یک طرف به سمت حلقه نزدیک کنید. این روش شاید مانند مدل ابتدایی آموزش داده شده باشد. اما در این روش باید شال یا روسری مورد نظر را به حالت پیچ در پیچ داخل یکدیگر قرار دهید.

استفاده از این حالت در استایل روزانه به شما در تنظیم میزان آزاد سازی یا محکم بودن شال کمک می کند. از طرفی دیگر می توانید، از این مدل به خصوص در فصل های سرد سال استفاده کنید. مهم نیست که شال گردن بافتنی نداشته باشید. یک روسری یا شال ساده می تواند این زیبایی را برای ظاهر استایل روزانه تان، به ارمغان آورد.

منبع:

1. https://livinginyellow.com/2018/10/10-ways-to-wear-your-scarves-fall-scarf-tying-tutorial.html

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *