چطور روزهای کسل کننده را به روزهای شاد تبدیل کنیم؟

داشتن یک زندگی ایده آلی که مملوء از خوشبختی و روزهای شاد باشد، از آرزوهای همه ما آدم هاست و گاهی چنان در خودمان فرو می رویم که یادمان می رود بایستی برای داشتن چنین زندگی دست به تلاش و کوشش بزنیم. بی شک من و شما روزهای کسل کننده ای را تجربه کرده ایم، روزهایی که ما را در لاک خودمان فرو برده، ذهنمان را با افکار سمی درهم ریخته و سپس رهایمان کرده است. بیایید واقعیت را بپذیریم که با اینکه برخی از اتفاقات از کنترل ما خارج هستند منتها ما مهره اصلی و مهم زندگی خودمان هستیم و تا زمانیکه نخواهیم هیچ اتفاق خوبی برایمان رخ نخواهد داد! اگر در زندگی احساس خوشبختی نمی کنید، مقصر شما هستید! اگر در محل کارتان دچار چالش هستید و مدام از این شاخه به آن شاخه می پرید مقصر شما هستید! فرار از واقعیت هیچ سودی برایمان نخواهد داشت و فقط قبول واقعیت است که می تواند به ما کمک کند تا بتوانیم روزهای کسل کننده را به روزهای شاد تبدیل کنیم و خالق یک زندگی ایده ال و مملوء از حس خوشبختی باشیم. اما چگونه یک زندگی شاد بسازیم؟

قواعد بازی زندگی را بلد باشید!

برای اینکه روزهای شاد و خوبی داشته باشیم باید قواعد را بلد باشیم. در زندگی چیزهای قشنگی وجود دارد که هر کدام می تواند به نوعی به ما برای بهتر شدن و رساندن به مهارت فردی کمک کند. تمامی این افرادی که موفق شده اند نیز همین روزها را گذرانده اند اما به سرعت نور خودشان را بیرون کشیده و غرق در روزهای شاد شده اند چرا که آنها به خوبی می دانند درجا زدن در روزهای کسل کننده فقط آرامش را از آنها می گیرد. بنابراین سعی می کنند قواعد بازی زندگی را برای داشتن روزهای شاد یاد بگیرند. این قواعد کدام ها هستند!

C:\Users\zh.garoon.m\Desktop\Badkonak_Fars4pic-4.jpg

برای داشتن روزهای شاد در حال زندگی کنید!

زندگی در حال یکی از مهمترین قواعد داشتن روزهای شاد و رسیدن به رشد و توسعه فردی است. کسی که در زمان حال زندگی می کند، افسوس گذشته را نمی خورد، نگران آینده نیست و هیچ چالشی برایش ترس و هراس به همراه نخواهد داشت. چنین فردی از روزهای زندگیش نهایت استفاده را می برد و روزهای شاد و خوبی را برای خودش می سازد.

تقلا و تلاش!

به جای فرار از روزهای سخت و مشکلات، بهتر است برای بهتر شدن خودمان و وضعیت زندگیمان تلاش کنیم. برای اینکه فرد بهتری شویم باید خودمان را برای هر نوع تغییری آماده کنیم. بنابراین از رختخواب جدا شوید، صبحتان را با نوشیدن یک فنجان قهوه ناب آغاز کنید و به روی زندگی لبخند بزنید! مهم نیست در چه سنی قرار دارید و مهم نیست چه جایگاه شغلی برای خود ساخته اید، آنچه مهم است زندگی شاد شماست که باید آن را بسازید و برای ساختنش تقلا و تلاش کنید.

بیشتر بخندید!

تحقیقات نشان می دهد خندیدن باعث آزاد سازی هورمون های شادی می شود. بنابراین همیشه لبخند بر لب داشته باشید و با زندگی آشتی کنید تا بتوانید از فرصت های خوب برای ساختن یک زندگی ایده ال استفاده کنید.

.

.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.