نقش زبان بدن در افزایش اعتماد به نفس

برای اینکه نقش زبان بدن در افزایش اعتماد به نفس را درک کنید، فقط کافیست در آینه به خودتان بنگرید! چگونه ایستاده اید و حالت چهره‌ی شما چگونه است؟! جالب است بدانید: اولین و اصلی ترین آیتم در برخورد شما با مخاطب، ظاهر شماست، اینکه چه حالتی را برای صورت خود انتخاب کرده اید و حالت بدنی شما به چه صورت است! زبان بدن به چگونه ایستادن، چگونه استفاده از حرکت دست و اشاره چشم، به نوع حرف زدن و همچنین نحوه نشستن شما اشاره دارد و زمانیکه مهارت استفاده از زبان بدن را بدانیم می توانیم یک مذاکره خوب و توانمند داشته باشیم و نتیجه را به نفع خودمان برگردانیم. به همین منظور ما می خواهیم در این مقاله در رابطه با نقش زبان بدن در افزایش اعتماد به نفس مطالب مفید و مختصری را برایتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

20166128141823580a-760x400بهترین لباس را بپوشید!

یکی از راههای استفاده از زبان بدن، نوع لباس پوشیدن است، زمانیکه خوب لباس می پوشید، اعتماد به نفستان افزایش می یابد و فرد با اعتماد به نفسی به نظر خواهید رسید. سعی کنید لباس هایی مناسب و در خور شخصیت خودتان بپوشید، در واقع نوع پوشش شما می تواند نظر دیگران را نسبت به شما تغییر دهد. از این رو از لباس هایی استفاده کنید که باعث وقار و متانت شما شده و اعتماد به نفستان را بیشتر کند. یادتان باشد لباس نوعی از زبان بدن است.

برای داشتن اعتماد به نفس، عادت های بد خود را ترک کنید!

تعداد کثیری از افراد عادت های بدی دارند، تکان دادن پا، جویدن ناخن و تیک های عصبی از مواردی است که بایستی هرچه زودتر آنها را ترک کنید. در واقع این حرکات باعث میشود که مخاطب نتواند به شما توجه کند و در نتیجه نمی توانید به نتیجه ای که می خواهید برسید. برای اینکه اعتماد به نفس بیشتری را نشان دهید، از لمس گردن، صورت و یا موها خودداری کنید.

.

.

برای افزایش اعتماد به نفس، جذاب و گیرا باشید!

اگر می خواهید در ثانیه های اول برقراری ارتباط، فردی جذاب و تاثیرگذار باشید و با کسی به توافق برسید، باید جذاب و گیرا باشید! یک لبخند واقعی و فشردن دست مخاطب می تواند احساس خوبی را به فرد القا کند و شما را فردی با اعتماد به نفس نشان دهد. سعی کنید حالت های بدنی بازی داشته باشید و لبخند بزنید تا به اهدافتان برسید.

.

.

.

.

.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *