بازاریابی اینستاگرام به کمک هک رشد

بازاریابی اینستاگرام به کمک یک حساب کاربری در این برنامه می تواند، کسب و کارتان را توسعه ببخشد. با این حال، پس از راه‌اندازی اولیه آن، ممکن است متوجه شوید که تعداد دنبال کنندگان شما راکد است. و بقول معروف تعداد افراد کمتری شما را فالو می کنند. این موضوع می تواند برای بازاریابی اینستاگرام شما ناامید کننده و مایوس کننده باشد. اما با کمک این پنج روش هک رشد اینستاگرام می‌توانید، می‌توانید حساب کاربری خود را دوباره با یک جریان ثابت از دنبال کنندگان جدید به جلو حرکت دهید! اگر به دنبال شناخت روش های مربوط به هک رشد در بازاریابی اینستاگرام هستید؛ این مطلب را تا انتها از دست ندهید.

instagram-feature-1024x683.png

شبکه سازی و شناخت ارزش های ارائه محصول

احتمالا در کسب و کار خود، با ارزش و جزئیات شبکه سازی آشنا هستید. با این حال، تقریبا هر تکنیکی برای ایجاد دنبال کنندگان بیشتر در اینستاگرام به در اختیار گرفتن یک شبکه، از افرادی که مایل به دنبال کردن برچسب های شما در پست‌ها هستند، یاری‌تان می‌کند و به طور کلی به نفع شما تمام خواهد شد. در نتیجه پیگیری این شبکه سازی در بازاریابی اینستاگرام به نفع شما محسوب می شود. انجام این روش بطور کلی در نهایت ارزشمند بودن، نتیجه ی رضایت بخشی را نصیبتان خواهد کرد.

در نتیجه ی این روش بازاریابی اینستاگرام وقتی دنبال کنندگان به سمت شما جذب می شوند می توانید هر آنچه که نیاز دارند را در اختیارشان قرار دهید. البته ممکن است در آغاز این روش پیروان زیادی نداشته باشید، اما این نوع پرداخت به نفع هر دو طرف ماجرا می باشد. نه تنها دیگران خوشحال می‌شوند که در عوض یک ارزش جدید به شما ارائه کنند. بلکه شهرت خوبی هم در میان اینفلوئنسر ها در حوزه خود پیدا خواهید کرد.

انجام این روش باعث باز شدن درهای موفقیت در دراز مدت به روی شما خواهد شد. و افراد دیگر را متقاعد خواهد کرد تا محتوای شما را آسان‌تر به اشتراک بگذارند. در نهایت می توانید مطمئن شوید که جذابیت یک محتوا تا چه میزان می تواند بارها و بارها چندین هزار نفر را با سلایق مختلف تحت تاثیر قرار دهد.

پیغامی که در این روش هک رشد برای بازاریابی اینستاگرام دارد این است که، قدرت تقسیم سهم و میزان و regramming را در این برنامه دست‌کم نگیرید. اگرچه ممکن است ساده بوده، و حتی ناامید کننده بنظر برسند؛ اما پایه‌ای هستند که رشد هک بزرگ بر پایه آن قرار می‌گیرد.

akrales_180424_2503_0061.0.jpg

برای بازاریابی اینستاگرام از هر چیزی که در دسترس تان است، استفاده کنید.

در ابتدای روی کار آمدن این برنامه تنها به اشتراک گذاری یک عکس ساده به همراه توضیحات کفایت می کرد. اما اکنون دیگر اینگونه نیست. برنامه اینستاگرام با گنجاندن استوری ها، و امکان برگزاری لایو در خود روز به روز تکامل می یابد. پس بازاریابی اینستاگرام شما نیز باید تکامل پیدا کند. از استوری های جذاب و مخاطب محور، استفاده کنید؛ تا مخاطبین خود را به عنوان مشتریان ثابت نگه دارید.

اجرای لایو نیز می‌تواند راه خوبی برای جذب دنبال کنندگان جدید باشد. چرا که ویدیوهای زنده که محبوب تر بوده؛ و طرفداران بیشتری هم در جستجوی آن هستند. شما می توانید این لایو را در بازاریابی اینستاگرام خود به واسطه ی شخص دیگری هم انجام دهید. می توانید از یک مراسم فیلم بگیرید یا اینکه گاهی هم خودتان در آن حضور داشته باشید. وجود تفاوت های متمایز حس کنجکاوی مخاطبان بیشتری را بوجود آورده و آنها در پی دنبال کردن شما با خدمات یا محصولاتتان آشنا خواهند شد.

این نوع رویکرد تبلیغاتی متقابل در بازاریابی اینستاگرام،  فوق‌ العاده قدرتمند و کامل است. زیرا یک لایو پویا به اشتراک گذاشته شده، شما را در معرض تعداد بسیار زیادی از دنبال کنندگان بالقوه قرار میدهد. البته باید دقت داشته باشید و از این امکان به بهترین نحو ممکن استفاده کنید. اختصاص دادن چند روز مشخص در هفته میتواند هم برای نظم بیشتر شما و هم برای مخاطبان جذاب باشد. سعی کنید تا در صورت نیاز و تا جای ممکن مفید، از آن در بازاریابی اینستاگرام بهره ببرید.

80dac063-4405-4914-ba6d-e7694d8e0183.jpg

انجام مبادله حساب کاربری اینفلوئنسر در بازاریابی اینستاگرام

اگر جزئیاتی را در مورد بازاریابی اجتماعی می‌دانید، باید با بازاریابی اینستاگرام اینفلوئنسر نیز آشنا باشید. این تکنیکی است؛ که به شیوه‌ای جالب توجه بیننده را به خود جلب می‌کند. و حساب کاربری شما را در اختیار تمامی مخاطبان بالقوه جدید قرار می دهد. انجام این روش چندان سخت نیست. و یک ایده ساده دارد.

اساسا، شما کنترل اکانت خود را با یک اینفلوئنسر در جایگاه خود مبادله می‌کنید. بنابراین آنان به شما کمک می کنند تا دنبال کنندگان جدیدی را پیدا کنید. این روش به نوعی شبیه به مبادله اکانت کاربری می باشد. و در نهایت این امر تعداد چشمگیری از مخاطبان به واسطه تبلیغ اینفلوئنسر ها به سمت‌تان جلب خواهند شد ( بدون اینکه آگاه باشند). مشخصا، شما فقط برای یک یا دو روز کنترل حساب تان را به آنان نمی دهید.

این موضوع راه مناسبی در بازاریابی اینستاگرام برای رساندن پیغام تان بر مبنای تعدادی دنبال کننده جدید است؛ که احتمالا به محتوای شما علاقمند هستند. در این روش می‌توانید انتظار نرخ پی‌گیری بالا را از حساب کاربری خود داشته باشید. زیرا محتوای شما  دائم در حال مرتبط شدن است.

یک تاکتیک بزرگ می تواند این باشد؛ که یک روز در یک پست جداگانه، کمی درباره خودتان صحبت کنید. به همین ترتیب، اگر شما بیش از یک روز وقت داشته باشید، شاید برپاسازی یک سبک جدید در بازاریابی  اینستاگرام یک راه عالی برای ایجاد ارتباط، با یک گروه از مخاطبان جدید محسوب شود.

Hashtags-for-Social-Media-700.jpg

در نظر گرفتن موقعیت و جایگاه هشتگ ها

شروع یک مسیر درست در بازاریابی اینستاگرام، نیازمند تشخیص جایگاه هر امکانی در این زمینه است. در حالی که ممکن است ضد شهودی به نظر برسد، اما اگر به دنبال شمار بیشتری از دنبال کنندگان هستید، هشتگ ها خیلی بهتر می توانند آن را هدایت کنند.

در بسیاری از جستجوهای گوگل، افراد به ندرت به دنبال نتایج جستجو از یک برچسب خاص می گردند. و به جای آن به محبوب‌ترین محتوا نگاه میکنند. به دنبال کاربرد هشتگ ها بهتر می توانید، بازاریابی اینستاگرام خود را پیش ببرید. به هر حال، موقعیت های مختلف برای بی نهایت هشتگ وجود دارد؛ که شما می‌توانید از آن ها در جهت بهبود کسب و کارتان استفاده کنید.

منبع:

https://blog.thesocialms.com/5-lesser-known-instagram-growth-hacks/

.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *