زبان بدن کسی که دوستتان دارد

زبان بدن کسی که دوستتان دارد

۵ علامت از زبان بدن زنان که نشان می دهد او شما را دوست دارد!

ممکن است تشخیص اینکه زنی شما را دوست دارد یا خیر بسیار سخت باشد. آیا او واقعا جذب شما شده است یا فقط مودب است؟ اکثر مردان مجرد دوست دارند قبل از آنکه خودشان را احمق جلوه دهند، این موضوع را بفهمند. یکی از بهترین روش ها برای تعیین این مسئله، آشنایی با زبان بدن زنان می باشد.

در اینجا ۵ نشانه زبان بدن زنان که بیان می کند او واقعا شما را دوست دارد را بررسی خواهیم کرد.

۱)  او به موهایش دست میزند.

آیا دختر مورد علاقه شما، زمانیکه با او صحبت می کنید به موهایش دست می زند؟ یا موهایش را به عقب پرت می کند؟ این سرنخ ها به ویژه زمانی مهم می شوند که هیچ دلیلی برای اینکار وجود نداشته باشد جز جلب توجه شما!

۲) او به قسمتهای دیگر بدنش دست می زند.

آیا او بدون هیچ دلیلی به بازویش دست میزند و یا زمانیکه با او صحبت میکنید لباسش را صاف می کند؟ به طور معمول زنانی که بدلیل خارش به خود دست میزنند و یا لباسشان را درست می کنند، اینکار را بصورت مخفیانه انجام می دهند، بنابراین اگر او اینکار را درست در مقابل شما انجام می دهد احتمالا در تلاش است تا توجه شما به بدنش را جلب کند.

۳) نگاه اغواکننده

آیا او به شما زل زل نگاه میکند و نگاهش را دور نمی کند؟ شاید او ابروهایش را بالا برده و چشمهایش را تنگ کرده باشد. او همچنین ممکن است به شما نگاه کند و به سرعت چشمک بزند یا حتی به آرامی چشمک بزند. نگاه او را با زنانی که هیچ علاقه ای به شما ندارند مقایسه کنید.


 

۴) او با موهایش بازی می کند.

اینکار فراتر از دست زدن به موهایش است. بازی کردن با موها، نشانه ای از زن بودن است. اگر او موهایش را به دور انگشتش می پیچد، سعی در جلب توجه شما دارد. همچنین اینکار می تواند نشانه ای باشد از اینکه او خسته شده است، پس بهتر است شما کاری انجام دهید تا علاقه ی او را جلب کنید.

۵) او مشتاقانه به نوشیدنی شما نگاه می کند.

اگر شما نوشیدنی داشته باشید و او نداشته باشد، ممکن است به نوشیدنی شما نگاه کند؛ زیرا او می خواهد که شما برایش یک نوشیدنی بخرید. این فرصتی عالی است تا از او بپرسید که آیا می توانید یک نوشیدنی برایش بخرید؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست