مدل مو مردانه برای افزودن زیبایی بیشتر به ظاهر

همه نمی‌دانند که مدل مو مردانه فرفری با بافت طبیعی یک گرایش جهانی را ایجاد کرده است؛ که می توان آن را در چند سال اخیر، به یکی از پرطرفدار ترین استایل ها نسبت داد. با وجود چنین مو هایی، هر کس می‌تواند یک استایل منحصربفرد خلق کند. مدل مو مردانه در این حالت فرم جدیدی را نیز به چهره افراد می بخشد. اگر به طور طبیعی موهای فرفری و یا ضخیمی دارید، یا می‌خواهید آن ها را نسبت به روش معمول خود تغییر دهید؛ در این مطلب انواع مدل مو مردانه برای تمامی سلیقه ها، و ایجاد یک ظاهر جدید گنجانده شده است.

Curls_featured-740x387.jpg

نکاتی درباره استایل دهی به موهای فر

اولین چیزی که باید در مورد مدل مو مردانه به ذهن خطور کند این است؛ که اصلاح آنها به تنهایی نمی‌تواند کامل کننده محسوب شود. صرفنظر از این که به ظاهر آن علاقه دارید یا خیر، همیشه برای حفظ زیبایی و ظاهر آنان، به پیروی از یک روش مناسب احتیاج دارید. با پیگیری این اصول، شما به یک روال جدید و درست نزدیک میشوید.

استفاده کردن از ابزار مناسب برای حالت دادن مو

اصولا موهای فر دار برای استایل دهی و حالت بخشی، نیازمند به خرج دادن حوصله و وقت کافی هستند. بطور مثال استفاده کردن از شانه های کوچک و ظریفی که اغلب افراد به سراغ آن میروند کاملا مضر و حتی بی فایده است. استفاده کردن از دست ها و یا شانه های بزرگ تر برای تقسیم ژل، و یا واکس مو در تمامی قسمت های سر بهترین ایده برای مدل مو مردانه شما حساب می شود.

انتخاب شامپو و محصولات مناسب مو

در مورد نوع مو و مدل مو مردانه، مهم است که از شامپو زدن زیاد اجتناب کنید؛ تا از خشکی سر جلوگیری نمایید. استفاده کردن از شامپو مناسب برای نوع موهایتان بسیار اهمیت دارد. از طرفی محصولات دیگر مثل ژل ها نیز باید از همین قانون پیروی کنند. در نتیجه استفاده مکرر آنها باعث خشکی و ظاهر نامناسب مو هایتان خواهد شد.

چگونه مدل مو مردانه متناسب با موهای فر دار خود را پیدا کنیم؟

در حالی که بسیاری از افرادی که موهای لخت و اصطلاحا صافی دارند؛ به دنبال فر کردن موهای خود و حالت دادن به آنان هستند. در این بخش برخی از نکات ساده در مورد چگونگی استایل دهی برای مدل مو مردانه با چلنج های مستقیم و مفید آورده شده است. به دست آوردن موهای مجعد یا فردار برای مردانی که موهایشان کاملا صاف و یا لخت است؛ بسیار آسان و ساده است.

curly-hair-men-styling-tips-undercut-quiff-334x500.jpg

این افراد می‌توانند از اسپری‌ های نمک یا ژل و روغن های مخصوص به این کار استفاده کرده؛ و آن‌ها را روی موهای نیمه خیس استفاده کرده و سپس به کمک سشوار خشک کنند. فراموش نکنید که برای انجام این کار، از محافظ های گرما استفاده کنید. تا موهایتان آسیب جدی نبیند. در صورت جواب ندادن اسپری نمک، حالت دادن مو با کمک گرما بهترین روش دوم است.

چگونه استایل موهای کوتاه فر دار را انجام دهیم؟

اکنون فرصت آن است که با ایده‌ هایی برای مدل مو مردانه از نوع کوتاه، و مجعد شروع کنیم؛ که بسیاری از مردان ترجیح می‌دهند این روزها آن را انتخاب کنند. این مدل نه تنها باعث می‌شود که لباس پوشیدن و ست آن با موها راحت  تر انجام گیرد، بلکه کمک می کند تا ظاهر شخص زیبا و شیک به نظر برسد.

 موهای فر باریک

موهای فرفری کوتاه و باریک که چتری هستند، همگی در مورد بافت بسیار متمایز موی مجعد صحبت می کنند. حاشیه های صورت در این مدل مو مردانه پوشیده نشده و خالی تر از بالای سر هستند. در این حالت مو ها عمدتا روی پیشانی نیز قرار می گیرند. برای افزایش بافت این مدل مو فرفری کوتاه، یک واکس مدیوم دستی به کار خواهد آمد.

 مدل موی کوفی Quiff

این مدل مو مردانه مدرن و امروزی یا به نوعی کلاسیک هم محسوب می شود؛ می‌تواند انعطافپذیری استایل مورد نیاز را به شما ارائه کند. مدل موهای کوفی می‌توانند به طور منظم از هم جدا شده و به نوعی شانه شده و مجزا از یکدیگر قرار بگیرند. همچنین می توانید آنها را با یکدیگر بطور یکدست مدل دهید. این انتخاب به سلیقه و مدل موی شما بستگی دارد. برای بهتر نمایش داده شدن این مدل مو مردانه می توانید اطراف آن را تراشیده و شکل منحصر به فردی را به ارمغان بیاورید.

curly-hair-men-styling-tips-quiff-fade-334x500.jpg

 مدل مو مردانه آشفته یا بی نظم

مدل مو مردانه بی نظم با حالتی درهم و فنری یکدست به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بسیاری از افراد این روزها آن را انتخاب می کنند. عمدتا نشان دادن این مدل مو دلالت بر یک سبک آرام داشته و ریلکس بودن صاحبش را نشان می دهد. هدف این مدل این است که تا جایی که ممکن است به دقت انجام شود. بدست آوردن چنین حالتی به کمک یک اسپری موی ساده قابل حل می باشد.

چگونه استایل موهای بلند فر دار را انجام دهیم؟

داشتن موهای بلند فر مزایای زیادی دارد. چون می توان آن را به بینهایت مدل دلخواه تغییر داد. موهای بلند مجعد نیازمند اختصاص دادن زمان بیشتری برای فرم دهی و پیدا کردن یک شخص خاص هستند. در این بخش نیز بسیاری از مدل مو مردانه بلند آورده شده است. که هر کدام بسته به بلندی خود می توانند به یک فرم خاص استایل دهی شوند.

· مدل مو گوجه ای

چه کاری ساده تر از جمع کردن و حلقه کردن موها در بالای سر است؟ buns یا همان مدل مو مردانه گوجه ای، فرمی شیک و پیچیده برای اضافه کردن یک حس مدرنیته به سبک موهای شما است. تا به نوعی بتوانید آن ها را از اطراف صورت و شانه ها جمع کرده و یک نظم خاص را بوجود آورید.

curly-hair-men-styling-tips-man-bun-334x500.jpg

· موهای آزاد بدون نظم

این مدل مو مردانه برای افرادی که ظاهر تمیز و آزادانه را ترجیح می دهند، مناسب است. ایده این مدل مو کمی بی غل و غش بوده و عمدتا افرادی که می خواهند ساده و شیک به نظر برسند آن را انتخاب می کنند. درست است که در این مدل مو نظم و پیچیدگی خاصی وجود ندارد؛ اما باید به ظاهر آن توجه کرد و آن را با شلختگی اشتباه نگرفت.

منبع:

https://lovehairstyles.com/curly-hair-men-styling-tips/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.