آموزش زبان بدن به گروه تشریفات و مراقبت کانسپت

دوره سه روزه آموزش زبان بدن به گروه مراقبت فردی کانسپت توسط پویا ودایع

درباره کانسپت

 شرکت کارنگار سازه پرداز تهران بانام تجاری ” کانسپت ” از سال ۱۳۸۵ با هدف راه اندازی اولین مجموعه مراقبت های فردی ، مکانی ، اجتماعی و تخصصی تشریفات ، همراهی ، حفظ آرامش و امنیت در مراکز عمومی و خصوصی آغاز به کار کرد .

این شرکت در ابتدا با استفاده از یک تیم ده نفره متشکل از ورزشکاران و قهرمانان کشوری و بین المللی به ارائه خدمات محدود پرداخت و در اوایل سال ۱۳۸۶ با پیوستن ۳۰ تن نیروی جدید به مجموع ۴۰ تن ارتقاء یافت و این سیر صعودی با افزایش اعتبار ، شناخت و درخواست خدمات کانسپت ادامه یافت تا در اوایل سال ۱۳۸۷ به تعداد ۲۰۰ تن متشکل از متخصصان ، مدیران و نیروهای کار آمد و ورزیده افزایش یافت و در حال حاضر با بکارگیری ۲۱۵ تن از نیروهای حرفه ای و متخصص آموزش دیده و مجرب بزرگترین تیم تشریفات، مراقبت و همراهی در کشور همچنین شناخته شده ترین تیم بین المللی در خاورمیانه با مشارکت شرکت های بادیگارد بسیار معتبر جهانی محسوب می شود .
“کانسپت” به دلیل دیدگاه کاملا حرفه ای به امر تشریفات، مراقبت، همراهی اولین مجموعه ای در خاورمیانه است که به صورت تخصصی بخش ویژه ی بانوان را تاسیس نموده است . این بخش به صورت کاملا اختصاصی و مستقل از آقایان ، توسط بانوان ورزشکار نخبه و مجرب بر اساس شئونات و شرایط اجتماعی بانوان طراحی ، پیاده سازی و مدیریت می گردد و این امر نشانی دیگر بر دیدگاه حرفه ای کانسپت می باشد .


“کانسپت” به دلیل آنکه افراد متخصص و نیروی کاری را ، ارزش و سرمایه واقعی این مجموعه می داند ، اهمیت فراوان به جذب و آموزش نیرو های کارکشته با در نظر گرفتن حداقل استاندارد های تعریف شده خود قائل می باشد لذا آموزش های ارتقاء سطح فیزیک بدنی و ” ایی کی یو ” فکری در اولویت این مجموعه قرار دارد . اهم این آموزش ها شامل روابط عمومی و روانشناسی ، شناخت آناتومی بدن انسان ، فیزیولوژی ، بادی لنگوییج ( زبان بدن ) ، شناسایی مواد مخدر ، شخصیت شناسی ، ارتقای توانایی رانندگی و موتور سواری به سطح حرفه ای ، کمک های اولیه و آتش نشانی ، سلاح شناسی ، مراقبت های فردی در شرایط های متفاوت ، دوره های ویژه ی رزمی و دوره های ارتقای سطح زبان انگلیسی با استفاده از بهترین اساتید و مجموعه های آموزشی کشور و بین المللی می باشد .
ویژگی متمایز “کانسپت” ارائه ی خدمات تشریفاتی به صورت رایگان و انسان دوستانه به سازمان ها و ارگان های خیریه است . این امر نه تنها باعث افتخار و سربلندی “کانسپت” است بلکه از اولویت های خاص و دائمی این مجموعه محسوب می گردد . 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست